REAL ESTATE
DEVELOPMENT
COMPANY
SPÓŁKA Z O.O.

powierzchnie
komercyjne

DO WYNAJĘCIA BEZPOŚREDNIO

Napis Radom

Radom
Chorzowska 3

 

Wolne powierzchnie:

  Rodzaj
powierzchni
Wielkość
modułu (m²)
Cena najmu netto
za m² (zł)
Moduł wolny od
1Magazynowa27511.002016-11-01
2Magazynowa28812.002016-10-01
3Magazynowa57612.002016-10-01
4Magazynowa86412.002016-10-01
5Magazynowa115212.002016-10-01
6Magazynowa144012.002016-10-01
7Magazynowa172812.002016-10-01
8Biurowa4715.00zaraz
Kontakt: Jadwiga Majchrowska
jadwiga.majchrowska@redco.pl
Tel: +48 605992122
© 2011 REDCo tel. +48 22 492 66 00, e-mail: biuro@redco.pl
Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć w polityce prywatności